Жодних не можете зігрітися під трьома ковдрами? Гумова грілка з водою остигає ще до того, як ви донесете її до ліжка? Електричне простирадло — це безпечний і економний спосіб завжди перебувати в теплі холодну пору року. Електропростирадло можна використовувати для сну в холодному приміщенні, для прогрівання ліжку перед сном і навіть як килимок для дитячих ігор на підлозі! Використання електричного простирадла стимулює кровообіг, пом'якшує больові відчуття, сприятливо впливає під час простудних захворювань.
Користуватися приладом дуже легко: просто покладіть його поверх матраца під простирадло, і встановіть комфортний рівень нагрівання.
Ми пропонуємо якісні та безпечні електропростилі українського виробництва з гарантією 1 рік!
Забороняється:
користуватися електропростиллю у згорнутому вигляді
підминати або заминати краї електропростирадла
користуватися електропростиллю у разі виявлення пошкоджень регулятора, нагрівального елемента, порізів і деформації шнура живлення
розбирати самостійно нагрівальний елемент і регулятор
використовувати у вологому стані
згортати, підминати, заминати нагрівальний елемент
залишати без нагляду ввімкнену в мережу електропростирадло
засипати на електричне простирадло, включене в мережу.
Характеристики електричного простирадла:
Розмір: 100х70 см;
Напруга живлення: 220 В ;
Споживана потужність: 90 Вт;
Матеріал: поліестер;
Регулятор температури: Регулятор температури: з плавним регулюванням за силою струму
Нагрівальний елемент: нитка ніхрома з подвійною ізоляцією
Довжина шнура живлення: 1.5 м
Гарантія: 1 рік
Користуватися приладом дуже легко: просто покладіть його поверх матраца під простирадло, і встановіть комфортний рівень нагрівання.
Ми пропонуємо якісні та безпечні електропростилі українського виробництва з гарантією 1 рік!
Забороняється:
користуватися електропростиллю у згорнутому вигляді
підминати або заминати краї електропростирадла
користуватися електропростиллю у разі виявлення пошкоджень регулятора, нагрівального елемента, порізів і деформації шнура живлення
розбирати самостійно нагрівальний елемент і регулятор
використовувати у вологому стані
згортати, підминати, заминати нагрівальний елемент
залишати без нагляду ввімкнену в мережу електропростирадло
засипати на електричне простирадло, включене в мережу.
Характеристики електричного простирадла:
Розмір: 100х70 см;
Напруга живлення: 220 В ;
Споживана потужність: 90 Вт;
Матеріал: поліестер;
Регулятор температури: Регулятор температури: з плавним регулюванням за силою струму
Нагрівальний елемент: нитка ніхрома з подвійною ізоляцією
Довжина шнура живлення: 1.5 м
Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Час нагріву | 20 хв |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 70 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴







