
Термокилимок — електрогрілка в непромокальному чохлі
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Електрогрілки, термокилимки, електропледи, електроковдри (електроматтраси) абсолютно безпечні в застосуванні та слугують тривалий час.
Термокилимок — електрогрілка, призначена для нагрівання ніг, а також завдяки своїй гнучкості можна обігрівати інші частини тіла (поясниця, спина, сідниці тощо).
З чохлом із водонепромокної тканини! Підходить для обігрівання птахів і тварин.
Термокилимок — електрична грілка зручна та надійна у використанні. Поряд із тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах. Наші термокилимки — електрогрілки — це:
-
швидке нагрівання;
-
висока гнучкість;
-
рівномірний розподіл тепла
-
автоматичне вимикання й ввімкнення у разі досягнення виставленої температури
-
високий рівень безпеки;
-
машинне (або ручне) прання бавовняного або непромокального чохла.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Функція автовідключення | Ні |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 50х32 див. |
- Ціна: 550 ₴



