
Термоковдра для обгортання 145х165 см, плавний регулятор температури. Україна
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕКВ-2/220
+380 (93) 408-55-59
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термоодеяло для обгортання
(для СПА процедур)
розмір: 142х172 см.
плавний регулятор температури
Термоодеяло абсолютно безпечно
у застосуванні та слугує довгий час.
Термоодяило для обгортання
призначене для обігрівання
всього тіла.
Чому в нас така низька ціна та які переваги!
-
мобільна версія термоковдри для обгортання без комп'ютера дає змогу легко його складати та перевозити
-
зручно мити, прати та сушити завдяки знімному непромокальному чохлу
-
легко під'єднувати та налаштовувати температуру тільки одним плавним регулятором
-
немає врізної митні, як в іноземних термоодеял для обгортання , і тому Ви заощаджуєте на покупки в нас
Термоодеяло для обгортання зручно та надійно у використанні.
Поряд із тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовний у домашніх умовах і для процедур схуднення.
Ви отримуєте найкращу ціну — позаяк ми виробник!
Гарантійна підтримка 12 місяців!
Післягарантійне обслуговування, завдяки тому, що виробництво розташоване на території України.
Ви шукали звичайне
термоковдра для сну?
Тоді вам сюди 
Наші термоковдри для обгортання це:
-
швидке нагрівання;
-
висока гнучкість;
-
рівномірний розподіл тепла;
-
постійний контроль температури;
-
високий рівень безпеки;
-
машинне (або ручне) прання непромокального чохла.
У наявності термоковдри із сірим
непромокальним підковдрам!
Вибір замовлень наших покупців по термоковирах для обгортання.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 172 см |
| Ширина | 142 см |
| Колір | Сірий |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол | знімний, непромокальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴


