Електрична сушарка для білизни ЕБК-8/220 з пультом цифрового регулювання та таймером призначена для швидкого й ефективного сушіння білизни та одягу.
Більшість господинь у теплий період сушить білизну на балконі або лоджії, взимку ж розвішує її на гарячі радіатори. А ось у міжсезоння, коли на вулиці досить сиро та холодно, одяг сохне погано, через що теплі речі часто набувають засохлий запах. Так, сьогодні популярною стає сушарка для білизни електрична.
Під'єднання до мережі дає змогу нагрівати струни — і білизну дуже швидко, ефективно й безпечно висушується на лад швидше.
Нагрівальний елемент, в'єднаний у силіконову ізоляцію, що дає змогу витримувати температуру до 450 °C і пробою електричного струму до 4000 В. Виріб є повністю безпечним. Сушарка обладнана пультом із цифровим регулюванням температури та таймером.
Мобільна та стійка конструкція сушарки для білизни ЕБК-8/220 з забезпечує компактність і безпеку її використання, а прогумовані ніжки дадуть змогу сушарці не ковзати навіть на слизькій підлозі. Дуже компактна та зручна, її можна використовувати в невеликому приміщенні, а за потреби скласти. Незамінна для швидкого сушіння делікатної білизни.
Технічні характеристики:
Установлення сушарки для білизни — підлогова
Матеріал: пластик, сталь.
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Регулювання температури: плавне регулювання.
Температура нагрівання 30-60 °C.
Є пристрій захисного вимкнення.
Розмір загальний із розкладеними крилами 1800х500х900 мм.
Розмір нагрівної поверхні 900х500 мм.
Максимальне навантаження 15 кг
Довжина корисного використання 15 м
Максимальна потужність, Вт. 120
Вага: 5 кг.
Гарантійне (12 місяців) і пос-гарантійне обслуговування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ОСНОВНІ АТРИБУКТИ | |
|---|---|
| Виробник | Теплий Пан |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Максимальне завантаження білизни для сушіння | 15.0 (кг) |
| Матеріал тримача | неіржавка сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 (м) |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | |
| Висота | 90.0 (мм) |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 50.0 (мм) |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 1 700 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальний розмір з розкладеними крилами | 180х50х90 див. |
| Пристрій захисного відключення | є |
| Температура нагрівання | 45-65 градусів |
| Довжина корисного використання | 15 м. |
| Розмір нагрівається поверхні | 90х50 див. |
- Ціна: 2 760 ₴



