Електроковдра двох-зонне для обгортань 147х170 див.
Пропонуємо Вашій увазі Електроковдра двозонне – призначене для проведення процедур термотерапії або обгортань. Підходить для лікувально-терапевтичних, косметологічних процедур в spa-салонах і санаторіях. Незамінний помічник косметолога при проведенні процедур із застосуванням гарячих, холодних і нормотермических обгортань.
З допомогою електроковдри Ви зможете вдвічі скоротити час проведення процедури, а також підвищити комфортність проведення процедури.
Ковдру можна також використовувати для інших цілей в умовах, пов'язаних з рідинами і вологою, прогріванням із застосуванням зігріваючих мазей і гелів.
Електричне ковдру - це ковдру, яке зігріє Вас завдяки дії електрики.
Ковдра має дві незалежні зони нагріву. В комплект входить пульт з цифровим регулюванням температури. На ньому відображається виставлена температура і реальна температура нагріву.
Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, укладений в силіконову ізоляцію, що дозволяє витримувати температуру до 450 °C і пробою електричного струму до 4000В. Знімний чохол з міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Технічні дані
Напруга живлення, В ~ 220
Номінальна споживана потужність зони «1», Вт: 165
Номінальна споживана потужність зони «2», Вт: 125
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Ступінь захисту від впливу води та твердих предметів: IP20
Ковдру необхідно зберігати в сухому приміщенні при температурі повітря 5°С - 40° С.
Гарантійне (12 місяців) і пост-гарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 г |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 147 см |
| Колір | Сірий |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип | Електричні ковдри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴





