Електропростор абсолютно безпечно в застосуванні та слугує довгий час.
Електропростирадло призначене для обігрівання всього тіла.
Електропростирадло зручне та надійне у використанні.
Поряд із тим, що тепло забезпечує гарне самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Наша електропростирадло це:
-
швидке нагрівання;
-
висока гнучкість;
-
рівномірний розподіл тепла;
-
постійний контроль температури;
-
автоматичне вимикання у разі досягнення максимальної температури та вмикання через 10 хвилин;
-
високий рівень безпеки.
Інструкція щодо використання:
-
Розстеліть термопростирадло
-
Оскільки простирадло не має знімного чохла — за бажання накрийте звичайним простирадлом
-
Увімкніть термопростирадло в розетку
-
Для швидкого нагрівання встановіть регулятор потужності в максимальне положення, повернувши регулятор за годинниковою стрілкою до упору
-
Після нагрівання можете відрегулювати потрібну температуру за своїми відчуттями

Відсилання зі складу виробника без помічників
Виготовлено в Україні
Гарантія 1 рік
Безплатний ремонт або заміна
Термопровід у силіконовій оболонці - яка не псується у разі постійного нагрівання
Вбудований термостат захистить від перегрівання
Мала споживана потужність від 0 до 100 Вт плавного регулювання
Кількість у коробці для ОПТа 7 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 100 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | різна (уточнюйте) |
| Регулювання температури | плавна |
| Клас захисту | II |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





