Електроковдра однозонна для обгортань 180х180 см Пропонуємо Вашу увагу Електроковдра одне-зонне — призначене для проведення процедур термотерапії або обгортань. Підходить для лікувально-терапевтичних, косметологічних процедур у spa-салонах та санаторіях. Незамінний помічник косметолога під час проведення процедур із застосуванням гарячих, холодних і нормотермічних обгортань.
За допомогою електроковдри Ви зможете вдвічі скоротити час проведення процедури, а також підвищити комфортність проведення процедури.
Ковдра можна також використовувати для інших цілей в умовах, пов'язаних із рідинами та вологою, прогрівом із застосуванням зігрівальних мазей і гелів.
Електрична ковдра — це ковдра, яка зігріє Вас завдяки дії електрики.
Ковдра має дві незалежні зони нагрівання. До комплекту входить пульт із цифровим регулюванням температури. На ньому виводиться виставлена температура та реальна температура нагрівання.
Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, в'єднаний у силіконову ізоляцію, що дає змогу витримувати температуру до 450 °C і пробою електричного струму до 4000 В. Знімний чохол із міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Технічні характеристики
Напруга живлення, В ~ 220
Номінальна споживана потужність зони «1», Вт: 165
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Ступінь захисту від впливу води та твердих предметів: IP20
Ковдра необхідно зберігати в сухому приміщенні за температури повітря 5 °C — 40 °C.
Гарантійне (12 місяців) і пос-гарантійне обслуговування.
За допомогою електроковдри Ви зможете вдвічі скоротити час проведення процедури, а також підвищити комфортність проведення процедури.
Ковдра можна також використовувати для інших цілей в умовах, пов'язаних із рідинами та вологою, прогрівом із застосуванням зігрівальних мазей і гелів.
Електрична ковдра — це ковдра, яка зігріє Вас завдяки дії електрики.
Ковдра має дві незалежні зони нагрівання. До комплекту входить пульт із цифровим регулюванням температури. На ньому виводиться виставлена температура та реальна температура нагрівання.
Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, в'єднаний у силіконову ізоляцію, що дає змогу витримувати температуру до 450 °C і пробою електричного струму до 4000 В. Знімний чохол із міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Технічні характеристики
Напруга живлення, В ~ 220
Номінальна споживана потужність зони «1», Вт: 165
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Ступінь захисту від впливу води та твердих предметів: IP20
Ковдра необхідно зберігати в сухому приміщенні за температури повітря 5 °C — 40 °C.
Гарантійне (12 місяців) і пос-гарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Вага | 5 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Україна ТД |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 180 см |
| Країна виробник | Україна |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина | 180 см |
| Тип | Електричні ковдри |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Машинне прання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴


