Електрокилимок в лінолеумі 2/220 - унікальна пропозиція для створення тепла в тих місцях, де Вам необхідно, особливо де підвищена вологість.
Відмінно підійде:
- Вдома, на дачі, в іншому приміщенні для обігріву дрібних домашніх тварин (кішечок, собачок), де є складності з опаленням. Обігрівач зігріє м'яким теплом, не спалюючи кисень.
- В офісі, торгових приміщеннях, дитячих садах, салонах краси, масажних кабінетах, фізіотерапевтичних кабінетах або в інших приміщеннях - для локального обігріву ніг або рук (підкласти на робочий стіл).
- Як зігріваючий килимок для ніг, для прогріву попереку і спини.
- Для обігріву курчат або іншої домашньої птиці, що сприяє швидкому зростанню та зменшенню смертності!
- Килимок В передпокої можна використовувати для сушіння взуття, особливо дитячої! Дітей завжди тягне в калюжу і взуття часто не встигає просохнути до наступній прогулянці! Універсальний розмір— на килимку легко вміщаються до 5 пар дорослого взуття. Забезпечує дбайливий догляд і м'яку сушіння взуття зі шкіри, замші та інших делікатних матеріалів.
Даний вид обігріву дуже економічний в експлуатації. Він відрізняється дуже низьким енергоспоживанням. Вартість експлуатації менше, ніж лампи для читання! Використання локального джерела тепла коштує менше, ніж опалення великої площі.
Технічні характеристики:
- Не утворює шкідливого електромагнітного випромінювання.
- Режим роботи - тривалий, під наглядом.
- Висока якість нагрівального елемента, ізоляції, доп. матеріалів.
- Абсолютно безпечно для людей/тварин/рослин (захист за ДСТУ 3135.0-95 - клас II, захист оболонки за ГОСТ 14254-96 – клас Ip21).
- Розмір – 40х60 див.
- Потужність - 40 Вт.
- Матеріал поверхні килимка - лінолеум.
- Напруга - ~220 В.
- Довжина проводу - 120 див.
- Клас захисту II.
- Вага – 0,5 кг.
- Гарантійний термін – 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Час нагріву | 20 хв |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Машинне прання | Ні |
| Знімний чохол електрогрілки | Ні |
| Знімний шнур живлення | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип грілки | Класична |
| Режим Турбо | Ні |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 850 ₴



