Одномісний спальний мішок супер зимовий, з капюшоном синьо-червоний (фланель) YUELANG
Спальний мішок 2 кг, 210*75 см, 600 г/м2.
Зручний, практичний, зимовий, дуже теплий спальний мішок-ковдра.
Не займає багато місця, що дуже зручно під час транспортування.
Під час прання не збивається і швидко висихає.
Спальний мішок добре підходить для заміських поїздок і подорожей у літню пору.
Перевага спальника в тому, що його можна застосовувати як ковдру, під якою спокійно можуть розміститися дві людини.
Комплектується чохлом.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розмір, см (довжина/ширина) | 210х75 см |
| Матеріал | поліестер + фланель |
| Наповнювач | холофайбер/поліестер 600 г. на метр квадр |
| Комфортна температура | -8 |
| Мінімальна температура | -15 |
| Максимальна температура | 0 |
| Вага | 2 кг |
| Сезон | зима |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Вага | 2000 г |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -8 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | -8 град. |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴





