Одномісний спальний мішок із капюшоном зелений YUELANG
Спальний мішок 1 кг, 210*75 см, 200 г/м2.
Зручний, практичний, літній спальний мішок-ковдра.
Не займає багато місця, що дуже зручно під час транспортування.
Під час прання не збивається і швидко висихає.
Спальний мішок добре підходить для заміських поїздок і подорожей у літню пору.
Перевага спальника в тому, що його можна застосовувати як ковдру, під якою спокійно можуть розміститися дві людини.
Комплектується чохлом.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розмір, см (довжина/ширина) | 210х75 см |
| Матеріал | полиэстер |
| Наповнювач | холофайбер/ полиэстер 200 гр. на метр квадр |
| Комфортна температура | +15 |
| Мінімальна температура | +5 |
| Максимальна температура | +25 |
| Вага | 1 кг |
| Сезон | лето |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Вага | 1000 г |
| Сезон | Літо |
| Температура екстриму | 15 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 15 град. |
| Нижня температура комфорту | 5 град. |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴




