Новинка

Одномісний спальний мішок з капюшоном 87х205 см. темно-синій "Україна"
1 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: UA87205 dark blue
+380 (93) 408-55-59
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одномісний спальний мішок з капюшоном 87х205 см. темно синій "Україна"
Спальний мішок 3 кг, 87х205 см.
Зручний, практичний, літній спальний мішок-ковдра.
Не займає багато місця, що дуже зручно під час транспортування.
Під час прання не збивається і швидко висихає.
Спальний мішок добре підходить для заміських поїздок та подорожей улітку.
Гідність спальника в тому, що його можна застосовувати як ковдру, під якою спокійно можуть розміститися дві людини.
Комплектується чохлом.
Характеристика |
Значення |
|---|---|
| Розмір,см (ширина/довжина) | 87х205 см |
| Матеріал | плащівка водонепроникна |
| Наповнювач | силікон + синтапон |
| Мінімальна температура | -10 |
| Вага | 3 кг |
| Сезон | літо/весна/осінь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3000 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -10 °С |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 87 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | Синтепон |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші сезони | літо/весна/осінь |
| Згори | Плавучка водонепроникна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴








