Самонадувні каремати - це високоякісний продукт, що ідеально підходить для всіх видів кемпінгу. Відмінна альтернатива традиційним карематам, але з набагато більшим комфортом. Використання матеріалу пінополіуретан означає, що килимок має дуже хороші теплоізоляційні властивості, забезпечуючи тепловий комфорт у будь-яку погоду, а також допомагає приховати нерівні поверхні. Більш того, Ви можете сміливо використовувати цей каремат для купання як звичайний надувний матрац.
Самонадувний каремат - це відпочинок з комфортом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 58 см |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴








