Виготовлений із міцного оксфорду 600D, не промокає, міцний та стійкий до розривів. Усередині є водонепроникна підкладка із ПВХ для підвищення захисту від дощу. Пошиття виконане з міцної поліпропіленової нитки. Закриваються на якісні двосторонні блискавки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Об`єм | 55 л |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Глибина | 17 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴



