Тактичний військовий рюкзак на 55л.
Виготовлений із міцного оксфорду 600D, не промокає, міцний та стійкий до розривів. Усередині є водонепроникна підкладка із ПВХ для підвищення захисту від дощу. Пошиття виконане з міцної поліпропіленової нитки. Закриваються на якісні двосторонні блискавки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 55 л |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴




