
Електропростирадло Міні 70х100 см, ЮСБ від PowerBank, Shine, 1 рік гарантії, Україна
565 ₴
- В наявності
- Код: ЕП-3 мини 2-в ЮСБ 67х97
Електропростирадло Міні SHINE 70x100 см з підігрівом від павербанку
Електропростирадло SHINE – це супер знахідка в умовах, коли відсутнє світло та тепло. Підключивши електропростирадло до універсальної мобільної батареї (павербанку), завдяки ній Ви незабаром зможете зігрітися.
Електропростирадло незамінне для підігріву ліжка та індивідуального обігріву. Купуючи цей товар Ви завжди лягатимете в сухе і тепле ліжко, ніколи не мерзнутимете і, як наслідок, хворітимете!
Використовуйте електропростирадло вдома, на дачі, в гаражі - просто зробіть відмінний подарунок собі та своїм близьким.
Технічні характеристики:
живлення: USB
напруга живлення: 5 В
споживчий струм: 1,8 А (для кожного з повербанків)
Гарантійний термін: 1 рік
Комплектація:
Електропростирадло
Інструкція з експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 45 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Час нагріву | 5 хв |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 67 см |
| Товщина | 1 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Живлення | USB |
| Довжина шнура | 1.3 м |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
- Ціна: 565 ₴



