Новинка

Електроковдра автомобільна з підігрівом від клем акумулятора "крокодили" 165х100 см непромокаючий чохол
1 080 ₴
- В наявності
- Код: ЕКВ 12В 100х165 кл непром
+380 (93) 408-55-59
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроковдра автомобільна туристична Shine у двох розмірах: 165х100 см; 165х150 см.
Коли в автомобілі холодно, можна накрити себе або покласти електроковдру на сидіння і буде тепло. Можна також розстелити ковдру з підігрівом на задньому сидінні і спати в теплі, в неї також можна загорнутися. Електроковдра комплектується двома клемами для акумулятора «крокодили».
Незамінна в наметах, на рибалці, на дачі, щоб спати в теплі достатньо взяти з собою автомобільний акумулятор, від якого можна живити електроковдру.
Ковдра з підігрівом туристична абсолютно безпечна в застосуванні і прослужить довгий час.
Технічні характеристики:
- Напруга: 12 В
- Потужність: 60 Вт
- Клас захисту: II
- Розмір: 165х100 см або 165х150
- Регулювання температури: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 165 см |
| Колір | Синій |
| Розмір | Односпальний |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип | Електричні ковдри |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴




