
Електроковдра двоспальна, плавний регулятор (150х165 см) Україна
1 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЕКВ-2/220
Електроковдра абсолютно безпечна в застосуванні та слугує тривалий час. Електроковдра призначена для обігріву всього тіла. Електроковдра зручна та надійна у використанні. Поряд із тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Наші електроковдри це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання у разі досягнення максимальної температури та вмикання через 10 хвилин;
- високий рівень безпеки;
- машинне (або ручне) прання бавовняного чохла.Технічні дані:
Плавне регулювання температури з вимкненням нагрівання за максимальної температури.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 150 см |
| Країна виробник | Україна |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина | 175 см |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол | знімний |
- Ціна: 1 560 ₴


