
Електропростирадло Люкс, плавний регулятор (150*160 см) Україна
1 560 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 408-55-59
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропростирадло абсолютно безпечне в застосуванні та слугує тривалий час. Електропростирадло призначене для обігрівання всього тіла. Електропростирадло зручне та надійне у використанні. Поряд із тим, що тепло забезпечує добре самопочуття і полегшує нам біль у разі незначних ударів і пошкоджень, воно може стати дієвим терапевтичним засобом, застосовним у домашніх умовах.
Наша електропростирадло це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання у разі досягнення максимальної температури та вмикання через 10 хвилин;
— високий рівень безпеки.
Кількість у коробці ОПТ — 5-7 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Довжина | 155 см |
| Ширина | 145 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | різна (уточнюйте) |
| Клас захисту | II |
| Регулювання температури | плавна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴








