Електрогрілки, електропледи, електроковдри (електроматури, електропростилки) абсолютно безпечні в застосуванні та слугують тривалий час.
Електрогрілка Чобіт призначена для обігрівання ніг нижче колін.
Електрична грілка зручна та надійна у використанні.
Наші електрогрілки це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання на 10 хв у разі досягнення максимального нагрівання (захист від перегрівання);
- високий рівень безпеки;
- гарантійне обслуговування 1 рік із дня купівлі.
Технічні характеристики:
- Потужність: 40 Вт
- Розмір: 30х30х27 см.
- Автовимкнення — плавний регулятор від 0 Вт до максимуму 40 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴





