Ця модель таймера Lemans LM671 відповідає вимогам за навантаженням на 16 А, що підтверджено перевіркою внутрішньої схеми під час його розбирання.
Механічна розетка-таймер призначена для увімкнення/вимкнення електричних приладів у запрограмований проміжок часу.
Підійде для циклічного повторення програм що добу. Точність 15 хвилин.
Один раз, задавши цикл увімкнень, ви можете не змінювати його роками.
Це найпопулярніша розетка-таймер серед електронних моделей. З її допомогою, можливо здійснити увімкнути/вимкнути освітлення в приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, нагріти або охолодження приміщення, увімкнути поливання газону та інші електроприлади вашого будинку. Як приклад, цей таймер використовувався нами для просушування взуття за допомогою сушарки для взуття, а також для сушіння одягу за допомогою сушарки для білизни.
Якщо ви не користувалися схожим таймером, наш консультант пояснить як настроювати вмикання і вимкнення таймера за бажаним розкладом.
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 75 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Довжина | 38 мм |
| Основні | |
| Наявність розетки | 1 |
| Тип | Добовий |
| Принцип роботи | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість програм Вкл.\Викл. | 48 |
- Ціна: 350 ₴


