Електрогрілки, електропледи, електроковдри (електроматури, електропростилки) абсолютно безпечні в застосуванні та слугують тривалий час.
Електрогрілка Чобіт 3 в 1 має розбірну конструкцію та виконує кілька функцій:
-
обігрівання ніг нижче колін у зібраному стані;
-
термопояс для прогрівання попереку;
-
просто як грілка для сидіння;
-
обігрівання спини на спинці стільця;
-
обігрівання тварини, якщо від'єднати одну половину чобітка;
Електрична грілка зручна та надійна у використанні.
Наші електрогрілки це:
-
швидке нагрівання;
-
висока гнучкість;
-
рівномірний розподіл тепла;
-
постійний контроль температури;
-
автоматичне вимикання на 10 хв у разі досягнення максимального нагрівання (захист від перегрівання);
-
високий рівень безпеки;
-
гарантійне обслуговування 1 рік із дня купівлі.
Технічні характеристики:
- Потужність: 40 Вт
- Розмір: 30х30х27 см.
- Автовимкнення — плавний регулятор від 0 Вт до максимуму 40 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функція автовідключення | Так |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴




