
Термокилимок — електрогрілка 3 в 1 — Чобіт, Пояс, Термокилимок-Грілка
680 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 408-55-59
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термокилимки — електрогрілки, електропледи, електроковдри (електроматури, електропростилки) абсолютно безпечні в застосуванні та слугують тривалий час.
Термокилимок — електрогрілка у формі чобіток 3 в 1 має розбірну конструкцію та виконує кілька функцій:
- обігрівання ніг нижче колін у зібраному стані;
- термопояс для прогрівання попереку;
- просто як грілка для сидіння;
- обігрівання спини на спинці стільця;
- обігрівання тварини, якщо від'єднати одну половину чобітка;
- термокилимок — електрична грілка зручна та надійна у використанні.
Наші термокилимки — електрогрілки — це:
- швидке нагрівання;
- висока гнучкість;
- рівномірний розподіл тепла;
- постійний контроль температури;
- автоматичне вимикання на 10 хв у разі досягнення максимального нагрівання (захист від перегрівання);
- високий рівень безпеки;
- гарантійне обслуговування 1 рік із дня купівлі.
Технічні характеристики:
- Потужність: 40 Вт
- Автовимкнення — плавний регулятор від 0 Вт до максимуму 40 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Функція автовідключення | Так |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 0 град. |
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴


