
Електрогрілка (непромокальна) для птахів і тварин (циплят, цуценят, кішок, кроликів тощо) грілка електрична
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 408-55-59
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопідстилка з чохлом із водонепромокної тканини!
Підходить для обігрівання птахів і тварин.
Наші термопідстилки це:
-
швидке нагрівання;
-
висока гнучкість;
-
рівномірний розподіл тепла;
- автоматичне вимикання й ввімкнення у разі досягнення виставленої температури
-
високий рівень безпеки;
-
машинне (або ручне) прання водонепромокального чохла.
Колір залежить від партії якісної, водозахисної тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип грілки | Класична |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 50х32 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴







